ANKARA ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ

ÖNCEKİ DEKANLARIMIZ

/ÖNCEKİ DEKANLARIMIZ
ÖNCEKİ DEKANLARIMIZ 2017-11-16T15:57:02+00:00
 Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Yüksek Okulu – Müdürler

 

Prof.Dr.Cihat Borçbakan 29.01.1964 – 16.07.1969

Prof.Dr.Sermet Akgün 17.07.1969 – 06.01.1970

Prof.Dr.M.Naci Ayral     07.01.1969 – 05.10.1971

Prof.Dr.Cihat Borçbakan 06.10.1971 – 02.07.1973

 

 Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi – Dekanlar  (25.06.1973 tarihinde Diş Hekimliği Fakültesi haline geldi.)

 

 

Prof.Dr.Cihat Borçbakan Prof.Dr.Kazım Aras Prof.Dr.Bedi Küçüküçerler Prof.Dr.Şakir Akça Prof.Dr.Hayati Ekmen
03.07.1973 – 13.02.1975   14.02.1975 – 27.06.1978   28.06.1978 – 29.06.1981   30.06.1981 – 31.08.1982   01.09.1982 – 11.09.1985

 

Prof.Dr.Adnan Güvener Prof.Dr.Ali Zaimoğlu Prof.Dr.A.Duru Pamir Prof.Dr.N.Bora Sayan Prof.Dr.Adnan ÖZTÜRK
 12.09.1985 – 11.09.1988    12.09.1988 – 05.09.1994    06.09.1994 – 05.09.2000    06.09.2000 – 20.01.2010    21.01.2010 – 21.01.2013